Čeština English Deutsch Korean

Advokátní kancelář BROŽ BROŽ VÁLA

NEWS

BROŽ BROŽ VALA advokátní kancelář s.r.o.

Spuštění nových stránek

29.09.2010

Dnešním dnem byla spuštěná nová verze stránek. Vložené texty jsou revidovány.

BROŽ BROŽ VALA advokátní kancelář s.r.o. byla založena dne 1. února 2010 třemi advokáty a v současné době je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu způsobenou poskytováním právních služeb na celkovou částku 150.000.000,- Kč.

JUDr. Jaroslav Brož, provozující praxi nepřetržitě již od roku 1977, byl Mladou Frontou Dnes, předním českým deníkem, označen jako jeden z advokátů patřících mezi „Top 10 advokáty“ v České republice.

Mgr. Jaroslav Brož Mjur, přispívá k rozvoji advokátní kanceláře nejen v rámci České republiky, ale také především v oblasti mezinárodních vztahů, a to díky svým zkušenostem získaných studiem na zahraničních univerzitách v Oxfordu a Bayreuthu.

Mgr. Vladan Vala je uznávaným odborníkem, jenž se zaměřuje především na oblast obchodního práva.

 

Advokáti působící v advokátní kanceláři BROŽ BROŽ VALA advokátní kancelář s.r.o., mají dlouholetou tradici v poskytování právních služeb v České republice na velmi vysoké úrovni.

Díky poskytování služeb v mnoha různorodých odvětvích práva, je kancelář schopna poskytnout právní pomoc klientům jak v oblasti národního, tak Evropského práva.

Hlavním sídlem kanceláře je město Brno, v nedávné době došlo k rozšíření působnosti kanceláře díky otevření nové pobočky v Moravskoslezském kraji, v Ostravě.

Zastoupení ve dvou krajských městech, tj. Brně a Ostravě, umožňuje co nejlépe uspokojit potřeby klientů a zároveň díky specifičnosti Ostravské a Brněnské kanceláře poskytnout služby v co nejširším spektru – což představuje unikátní postavení.

Společně jsme vnímáni klienty, nejen místními nýbrž i mezinárodními, jako profesionálové, kteří jsou schopni poskytnout spolehlivé a profesionální služby v různých právních odvětvích.

Služby poskytujeme v českém a anglickém jazyce a jsme plně způsobilí připravit, vyjednat i dohotovit právní dokumenty v obou těchto jazycích.

 

ÚSPĚCHY

Poděkování podekovani2_120 uniwersity_of_oxford_2007_120 povolen_ins_120

BROŽ BROŽ VALA advokátní kancelář s.r.o. - Complex high quality legal services for Czech and foreign clients

created by Leemon Interactive